Kremacja

Rodziny, które straciły najbliższych coraz częściej decydują się na kremację. Możemy pomóc Państwu uporać się z trudnościami organizacyjnymi związanymi z kremacją i transportem urny z zagranicy.

Transport urny z prochami z zagranicy

W przypadku transportu urny do Polski osoba zmarła zostaje przewieziona do krematorium, w którym odbywają się dodatkowe oględziny wykonywane przez lekarza urzędowego.

Po dokonaniu kremacji prochy osoby zmarłej są umieszczane w specjalnej metalowej kapsule. Kapsuła ze szczątkami zmarłego to tzw. kapsuła techniczna – czyli prosty, pozbawiony ozdób metalowy pojemnik. Można oczywiście pochować w niej prochy, istnieje jednak możliwość włożenia jej do urny ozdobnej.

W kolejnym etapie nasz kierowca przewozi osobiście urnę do miejsca, które Państwo wyznaczą. Cała procedura, od spopielenia zwłok przez sprowadzenie i transport urny do Polski, trwa zazwyczaj od 3 do 4 dni roboczych.

Krematorium

Z roku na rok coraz więcej naszych Klientów decyduje się na kremację. Chcąc zapewnić jak najwyższy standard naszych usług korzystamy z kilku sprawdzonych krematoriów, zlokalizowanych w Polsce i poza jej granicami. W każdym wypadku wybierając krematorium dla naszego Klienta kierujemy się względami logistycznymi, dlatego też staramy się wybrać znane przez nas krematorium najbliższe miejsca, gdzie znajduje się ciało osoby zmarłej.

Ważne! Prosimy nie zwieść się informacjom, iż kremacja na terenie Niemiec jest droższa niż w Polsce. W przypadku przewiezienia ciała z Niemiec i kremacji w Polsce dochodzą bowiem dodatkowe koszty:

Kremacja - koszt

W koszt kremacji wlicza się:

Dla przykładu: cena kremacji i transport urny z Niemiec do Polski to koszt między 7,000 - 9,900 PLN. O szczegółach kremacji w Niemczech mogą Państwo przeczytać tutaj.

Ceny dla pozostałych krajów mogą Państwo poznać na podstronie cennik.

W przypadku kremacji i transportu urny z innych krajów lub kremacji i transportu urny z prochami poza granice naszego kraju prosimy o kontakt pod numerem  +48 697-072-791  w celu omówienia szczegółów i sporządzenia pełnego kosztorysu.

Zadzwoń do nas:+48 697-072-791